Юридическая Компания

ІНОЗЕМНІ ПОСИЛКИ, ВАРТІСТЮ ПОНАД 100 ЄВРО, ОБКЛАДАТИМУТЬСЯ ПДВ

Опубликовано 26 Ноя 2018 в Новости | Нет комментариев

Верховна Рада ввела ПДВ на ввезення на митну територію України товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, вартість яких перевищує 100 євро. Про це йдеться у Законі «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», що сьогодні схвалили народні депутати.

«Ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 100 євро, для одного одержувача — фізичної особи, в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, оподатковуватиметься податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом України», – йдеться у Законі.

Для застосування вказаної норми пропонується встановити перехідний період з 1 січня 2019 року по 30 червня 2019 року, протягом якого, у першому півріччі 2019 року податком на додану вартість будуть оподатковуватись товари, сумарна фактурна вартість яких перевищуватиме еквівалент 150 євро.