Юридическая Компания

Кабмін планує встановити доплату митникам на період дії карантину

Опубликовано 17 Июн 2020 в Новости | Нет комментариев

Уряд планує встановити митникам доплату до заробітної плати на період дії карантину та 30 днів з дня його відміни.

Сьогодні, 17 червня, Уряд планує розглянути проект постанови  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 р. № 375».

Зокрема, проектом акта пропонується доповнити перелк осіб, яким встановлено доплату до заробітної плати на період дії карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та протягом 30 днів з дня його відміни, категорією посадових осіб Державної митної служби України.

Зазначається, що необхідість встановити доплату таким посадовим особам виникла у зв’язку з відкриттям пунктів пропуску через державний митний кордон України та збільшенням кількості контактів посадових осіб Державної митної служби України з громадянами України, іноземцями, особами без громадянства в період дії карантину.

Нагадаємо, що даною постановою Уряд встановив, що на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни окремим категоріям працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення, встановлюється доплата до заробітної плати (грошового забезпечення) пропорційно відпрацьованому часу в зазначених умовах.