Юридическая Компания

РАДА РОЗГЛЯНЕ СЬОГОДНІ КОДЕКС УКРАЇНИ З ПРОЦЕДУР БАНКРУТСТВА

Опубликовано 17 Окт 2018 в Новости | Нет комментариев

Верховна Рада сьогодні розпочне роботу з розгляду у другому читанні Проекту Кодексу України з процедур банкрутства. Про це йдеться у порядку денному пленарного засідання Ради на 17 жовтня 2018 року.

Також на розгляді депутатів традиційно у середу питання ратифікації. Це: проект ратифікації Протоколу між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно і Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна.

Окрім того, депутати розглянуть проект Закону про внесення зміни до статті 44 Закону України «Про вищу освіту», проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист і проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо звільнення від кримінальної відповідальності судді.