Юридическая Компания

Статут ТОВ: приведення у відповіднісь до нового законодавства

Опубликовано 2 мая 2019 в Главная | Нет комментариев

Нагадуємо, що з 17 червня 2018 року набирав чинності новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Цим законом передбачено ряд змін щодо створення та діяльності товариств.

З вступом у дію нового Закону, було тимчасово припинено реєстрацію нових товариств на модельному статуті через невідповідність  Закону.

27 березня 2019 року Уряд схвалив низку рішень на користь бізнесу, в тому числі розроблено нову редакцію модельного статуту ТОВ. Відтепер можливо зареєструвати товариство на модельному статуті.

Також нагадуємо, що норми старих статутів товариств після набрання чинності нового Закону стали неактуальними.

Однак, законодавцем встановлено перехідний період тривалістю один рік, протягом якого норми старих статутів діють до внесення відповідних змін.

Товариства звільняються від сплати адміністративного збору за реєстрацію змін до статуту у зв’язку з приведенням його у відповідність до нового Закону. Проте така пільга діє лише протягом року з дати набрання чинності законом, тобто до 17 червня 2019 року.

Якщо  статути не будуть приведені у відповідність до 17 червня 2019 року, то в подальшому необхідно буде сплачувати адміністративний збір  за державну реєстрацію нової редакції статуту. Окрім того статути товариств стають нелегітимним.

Тому радимо до 17 червня 2019 року всім товариствам привести свої установчі документи у відповідність до Закону  України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Юристами «ЮК-Лєгал» розроблено проекти установчих документів у повній відповідності до нового Закону. Ви можете звернутися за консультацією та допомогою до «ЮК-Лєгал», наші юристи нададуть детальну консультацію, та підготують всі необхідні документи в залежності від потреб саме вашого бізнесу.