Юридическая Компания

В Украине предлагают увеличить ставки акцизного сбора на табачные изделия на 9% с 1 июля 2019 года

Опубликовано 8 Ноя 2018 в Новости | Нет комментариев

В Україні пропонують збільшити з 1 липня 2019 року ставки акцизного податку на тютюнові вироби на 9 відсотків.

Про це ідеться у проекті закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів № 9260.

Законопроект за основу сьогодні під час пленарного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, після кількох невдалих спроб підтримали 233 обранці.

Депутати розглянули документ за скороченою процедурою.

Виконувач обов’язків міністра фінансів України Оксана Маркарова зазначила, що розроблений урядом законопроект спрямований на забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2019 році та виконання зобов’язань України у рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«Ми пропонуємо збільшити низку акцизних ставок на тютюнові вироби на 9%, підвищити екологічний податок, але у розтермінований спосіб на 5 років», – зазначила Оксана Маркарова.

Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна поінформувала, що законопроект сьогодні розглянули на засіданні Комітету, який рекомендував прийняти його за основу. З її слів, проект закону спрямований на покращення адміністрування в окремих галузях, що дасть значні надходження у бюджет.