Юридическая Компания

Стягнення заборгованості за договором купівлі-продажу нерухомості: ВС скасував рішення

Опубликовано 25 Окт 2018 в Новости судебной практики | Нет комментариев

Велика Палата Верховного Суду скасувала незаконні судові рішення у справі про стягнення заборгованості за договором купівлі-продажу нерухомого майна.

17 жовтня 2018 року ВП ВС розглянула справу № 753/22010/14-ц (провадження № 14-211цс18) за позовом ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» до осіб про стягнення заборгованості за договором купівлі-продажу нерухомого майна.

За результатами розгляду Велика Палата Верховного Суду касаційну скаргу відповідачів на заочне рішення Дарницького районного суду м. Києва від 20 лютого 2015 року та постанову Апеляційного суду м. Києва від 15 січня 2018 року задовольнила частково.

Судді зазначені судові рішення скасували повністю і постановили передати матеріали справи на новий розгляд до суду першої інстанції для встановлення фактичних обставин, які мають значення для правильного вирішення справи.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що в серпні в Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов від Сергія Аксьонова до Ради національної безпеки і оборони України, треті особи — Президент України Петро Порошенко, Кабінет міністрів України, Служба безпеки України та Національний банк України.

Источник: «Судебно-юридическая газета»