Юридическая Компания

Полезная информация

Курс: «Позовна Заява»

Опубликовано 10 Янв 2022 в Полезная информация | Нет комментариев

Юридична компанія — Лєгал не могла залишити своїх клієнтів без новорічних подарунків. Саме для цього, ми розробили унікальний авторський курс «Позовна Заява» з відповідним чек-листом, що допоможе кожному написати цей документ до суду.

Курс оріентований на звичайних пересічних громадян. Все пояснено зрозумілою мовою, кроки розписані та деталізовані. Сподіваємося даний інфопродукт стане Вам у нагоді. Зі святами!

Чек-лист. Позовна заява.    

Курс. Позовна Заява

Далее

Порядок дії при залитті квартири

Опубликовано 17 Сен 2018 в Полезная информация | Нет комментариев

Порядок дії при залитті квартири

 Залиття квартири є завжди неприємною подіє з обох сторін, як винуватця так і особи, якій завдана шкода. І дуже добре коли Ви є дружніми сусідами і можете вирішити ситуацію між собою лояльно. Проте життєва практика має безліч прикладів конфліктних ситуацій. Тому, важливо розуміти як саме потрібно себе поводити, як повинні бути оформлені документи і який розмір шкоди підлягає відшкодуванню. Розглянемо ситуацію зі сторони власника пошкодженої квартири.

1. Першою обов’язковою дією власника пошкодженої квартири є фіксація факту залиття квартири

Далее

Операторам связи установят прозрачные тарифы за доступ к инфраструктуре электроэнергетики

Опубликовано 21 Авг 2018 в Новости, Полезная информация | Нет комментариев

Операторам связи установят прозрачные тарифы за доступ к инфраструктуре электроэнергетики
Разработана Методика определения платы за доступ к элементам инфраструктуры объекта электроэнергетики

Предложен единый порядок для определения размера платы за доступ к элементам инфраструктуры объектов электроэнергетики по всей Украине.

Соответствующий проект приказа «Об утверждении Методики определения платы за доступ к элементам инфраструктуры объекта электроэнергетики» обнародован на сайте Минэнергоугля.

Документом определен механизм формирования одноразовой и периодической платы за доступ, а также порядок определения прямых затрат на содержание элементов инфраструктуры и механизм определения размера платы за доступ с пропорциональным распределением расходов между заказчиками, если они используют одни и те же элементы инфраструктуры объекта доступа.

Далее

Судьи должны отчитываться о поездках в Крым, Беларусь и Россию

Опубликовано 21 Авг 2018 в Новости, Полезная информация | Нет комментариев

Судьи должны отчитываться о поездках в Крым, Беларусь и Россию
Письменный отчет работники системы правосудия должны подавать для избежания вербовки в зонах влияния РФ

Судьи и работники аппаратов судов, других органов и учреждений системы правосудия, посетившие Российскую Федерацию и оккупированные территории в Донецкой и Луганской областях, после поездки должны подать руководителю письменный отчет о своем пребывании в поле зрения правоохранительных органов или спецслужб иностранных государств, непризнанных государственных образований, в том числе незаконных вооруженных формирований.

В отчете обязательно должны быть сведения о:

Далее

Зміни до ДБН: чи можна буде ввести в експлуатацію об’єкт після першого вересня?

Опубликовано 17 Авг 2018 в Новости, Полезная информация | Нет комментариев

Зміни до ДБН: чи можна буде ввести в експлуатацію об’єкт після першого вересня?
Віталій Правдюк розказав про шляхи введення в експлуатацію об’єктів, що перебувають у процесі будівництва та не відповідають оновленим ДБН

У 2018 році було продовжено розпочату у 2015 році реформу будівельної галузі, проте в новому ракурсі. Якщо в реформах 2015 та 2017 року головну скрипку грали органи державного архітектурно-будівельного контролю, то тепер до управління галуззю підключився профільний регулятор будівництва в Україні — Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі — Мінрегіонбуд).

Специфіка регулювання відносин у будівництві така, що реальними повноваженнями з контролю за конкретними будівельними проектами та з накладення санкцій на замовників будівництва наділено інший орган — Державну архітектурно-будівельну інспекцію України (далі — ДАБІ), яка отримала ще більш посилені повноваження після набрання чинності 10 червня 2017 року змінами до профільного Закону «Про регулювання містобудівної діяльності» згідно із Законом від 10 лютого 2017 року № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності і державного архітектурно-будівельного контролю».

Натомість до останнього часу Мінрегіонбуд виконував функції лише регулятора відносин у будівництві. Тепер же, судячи з усього, Міністерство вирішило підключитись до реальної комунікації з конкретними замовниками, використавши своє право затвердження державних будівельних норм (далі — ДБН).

Далее

Электронные копии документов можно приложить после завершения регистрации недвижимости

Опубликовано 16 Авг 2018 в Новости, Полезная информация | Нет комментариев

Электронные копии документов можно приложить после завершения регистрации недвижимости
Минюст разъяснил нюансы госрегистрации прав на недвижимость

Минюст в письме от 18 июня 2018 года рассмотрел вопрос относительно возможности добавления электронных копий документов к заявлению после завершения процедуры государственной регистрации прав на недвижимое имущество и их отягощений.

Отмечается, что процедура изготовления электронных копий (путем сканирования) является обязательной и может проводиться как при подаче заявления, так и во время непосредственного рассмотрения документов в процедуре государственной регистрации прав.

Далее