Юридическая Компания

Введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування відклали до 2022 року.

Опубликовано 3 Ноя 2020 в Без рубрики | Нет комментариев

Верховна Рада відстрочить введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування на один рік. Про це заявив глава ВР Дмитро Разумков під час засідання парламенту.

Відповідний законопроект, за його словами, повинен бути зареєстрований в парламенті у вівторок, 3 листопада.

«Було прийнято одностайну позицію, щоб відстрочити застосування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування на рік — до 1.01.2022 року. Це консолідована позиція всіх фракцій і груп. Сьогодні повинен бути зареєстрований цей законопроект», — зазначив спікер парламенту.

За його словами, розгляд проекту має відбутися в середу, 4 листопада.

«Завтра буде дано доручення комітету його невідкладно розглянути. Ніхто не буде заперечувати, якщо завтра ми його розглянемо. Сподіваюся, він буде підтриманий за основу і в цілому», — заявив Разумков.

Як відомо, з 1 серпня 2020 року бізнес може замість традиційних касових апаратів (реєстраторів розрахункових операцій — РРО) використовувати програмні касові апарати (програмні РРО). При цьому програмний РРО від Державної податкової служби буде повністю безкоштовним, а встановити його можна на смартфон, планшет, комп’ютер або інший пристрій, що має ОС Android і Windows і підключений до інтернету.