Юридическая Компания

21.11.2020 набирають чинності штрафи за відсутність маски у громадському місці

Опубликовано 20 Ноя 2020 в Новости | Нет комментариев

21.11.2020 набирає чинності ЗУ «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»
🔥Статтю 44-3 КУПАП (Порушення правил щодо карантину людей) доповнено частиною другою:
Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно,
— тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
🔥Справу про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 44-3 КУПАП розглядатимуть районні, районні у місті, міські чи міськрайонні суди (судді) (ст. 221 КУПАП)
🔥Розгляд справи про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 44-3 КУПАП віднесено до компетенції виконавчих комітетів (виконавчих органів) сільських, селищних, міських рад та органів Національної поліції, органів Державної санітарно-епідеміологічної служби (ч. 1 ст. 219, ст.ст. 222, 236 КУПАП)
🔥Зміни внесені до ст. 255 (Особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення), відповідно до яких органи внутрішніх справ, органи охорони здоров’я, органи державної санітарно-епідеміологічної служби мають право складати протоколи за ч. 1 ст. 44-3 КУПАП