Юридическая Компания

Держава відновила програму доступного лізингу житла для співробітників Нацполіції, ДСНС та ДБР

Опубликовано 23 Фев 2022 в Новости | Нет комментариев

22 лютого Міністерство економіки України спільно з Міністерством внутрішніх справ презентували оновлену програму забезпечення житлом співробітників поліції, ДСНС та ДБР на умовах фінансового лізингу. Під час заходу правоохоронці підписали перші договори про купівлю нерухомості.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Програма передбачає пільгові умови фінансового лізингу житла для працівників поліції, ДСНС та ДБР – із відшкодуванням частки платежів державою. Розмір компенсації визначається з урахуванням стажу служби.

“Зараз Міністерство економіки зосереджене на низці важливих проектів, ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським. Один із них – це “Українська мрія” і доступне житло для українців. У березні розпочнеться масштабна програма “Іпотека під 5%”. А сьогодні ми запустили доступний лізинг нерухомості для правоохоронців. Правоохоронці зможуть самостійно обрати квартиру та одержати її в лізинг на строк до 20 років з компенсацією відсоткової ставки державою. Ми вже отримали перші заявки з Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Одеської, Чернігівської, Черкаської та Рівненської областей”, – розповів Перший заступник Міністра економіки України Денис Кудін.

У 2022 році в межах програми передбачається передача в лізинг орієнтовно 2 тисяч квартир по всій Україні.

До кінця року на купівлю нерухомості буде використано до 3 млрд гривень.

Нагадуємо, програма реалізується відповідно до Порядку забезпечення поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, Державного бюро розслідувань житлом на умовах фінансового лізингу, ухваленого 2018 року. Лізингодавцем визначене ПрАТ “Укрфінжитло” відповідно до рішення Уряду від 2 лютого 2022 року.