Юридическая Компания

Діють зміни до правил перетинання держкордону для певної категорії студентів або курсантів

Опубликовано 6 Сен 2023 в Новости | Нет комментариев

Постановою Кабінету Міністрів від 1 вересня 2023 р. № 934 (набрала чинності 5 вересня) внесено зміни до пункту 2-13 Правил перетинання державного кордону громадянами України.

Державна прикордонна служба роз’яснила, що пропуск через державний кордон студентів або курсантів закладів освіти України, які прямують за кордон для проходження практичної льотної підготовки в іноземні заклади освіти або в авіаційні школи, здійснюється уповноваженими службовими особами Держприкордонслужби за умови виконання правил перетинання державного кордону України, наявності підтвердних документів:

  • довідка від закладу освіти України щодо направлення студента або курсанта для проходження практичної льотної підготовки в іноземному закладі освіти або в авіаційній школі;

  • військово-облікові документи з відповідними відмітками районного (об’єднаного районного), міського (районного у містах, об’єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Студенти або курсанти закладу освіти України можуть безперервно перебувати за кордоном не більше строку проходження практичної льотної підготовки в іноземних закладах освіти або в авіаційних школах.

Відтепер прикордонники забезпечують пропуск визначеної категорії осіб через кордон на виїзд з України за наявності документів, які підтверджують умову для пропуску, звернули увагу в Держприкордонслужбі.

Джерело: https://jurliga.ligazakon.net/