Юридическая Компания

Готелі зобов’яжуть приймати постояльців із собаками та котами

Опубликовано 19 Авг 2020 в Новости | Нет комментариев

Договір про готельне обслуговування пропонують доповнити новою послугою, що зобов’яже заклади готельної інфраструктури України при вселенні громадян з домашніми тваринами (собаками та котами) розміщати їх в номерах разом.

Це передбачає законопроект від 17.08.2020 №3992 «Про внесення змін до статті 22 Закону України «Про туризм» (щодо готельних послуг, пов’язаних з домашніми тваринами проживаючих)», повідомляє «Закон і Бізнес».

Від хазяїна, згідно проекту, вимагатимуть ветеринарне свідоцтво з відміткою про вакцинацію тварини проти сказу. Також обов’язковим буде дотримання правил проживання та поводження з тваринами в готелях та інших об’єктах туристичної інфраструктури.

Згідно законопроекту Кабінет Міністрів України має розробити та затвердити правила проживання та поводження з тваринами в готелях та інших об’єктах туристичної інфраструктури, які будуть обов’язкові до виконання на всій території України.

На думку авторів законодавчої ініціативи, це унеможливить порушення прав власників домашніх тварин при заселенні та проживанні в закладах готельної інфраструктури країни.