Юридическая Компания

Ініційовано зменшення податкового навантаження на підприємців, обмеження перевірок

Опубликовано 23 Фев 2022 в Новости | Нет комментариев

Президент України Володимир Зеленський ініціює програму економічного патріотизму, яка передбачатиме цільову підтримку окремих галузей економіки, зменшення податкового навантаження на підприємців, обмеження перевірок і створення стимулів для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему.
Про це Глава держави оголосив у зверненні до громадян.
Як зазначив Президент, у той час, коли українські військові захищають країну, інші громадяни мають працювати, вкладати гроші в економіку держави, зокрема й для забезпечення фінансування армії. «Патріот – це той, хто б’ється з ворогом за свою землю. І той, хто вкладається в неї грошима та створює на ній робочі місця. Тому ми запускаємо програму економічного патріотизму.
Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва.
Цільові програми підтримки окремих галузей», – сказав Володимир Зеленський. За його словами, програма економічного патріотизму передбачає зменшення податкового навантаження на підприємців, обмеження перевірок, створення стимулів для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему.
Крім того, завдяки цій програмі заплановано знизити ПДВ на бензин і дизель, що сприятиме зменшенню цін на пальне. «Наша мета – здобуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці», – зазначив Глава держави.
Джерело: https://www.president.gov.ua