Юридическая Компания

Кабмін передбачив можливість подовження на два місяці чинних відстрочок від мобілізації

Опубликовано 9 Сен 2022 в Новости | Нет комментариев

Кабмін передбачив можливість подовження на два місяці чинних відстрочок від призову на військову службу для військовозобов’язаних під час мобілізації та на воєнний час. Відповідне рішення, ініційоване Міністерством економіки, Уряд затвердив на засіданні 7 вересня, повідомив Урядовий портал.

Йдеться про відстрочки, надані рішеннями Міністерства економіки в березні — квітні, термін дії яких спливає у вересні — жовтні цього року.

Зазначається, що рішення щодо продовження відстрочки на строк до двох місяців може бути прийнято Мінекономіки лише один раз.

«Цього та наступного місяця одномоментно спливають терміни відстрочок, наданих тисячам фахівців після початку широкомасштабної агресії, що може нести загрозу стабільній роботі державного та економічного сектору. Сьогоднішнє рішення Уряду дозволяє забезпечити сталу та ефективну роботу органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій, які нині працюють на перемогу в тилу», — повідомила Перший віце-премєр-міністр України — міністр економіки Юлія Свириденко.

Урядове рішення передбачає  також, що витяг з наказу Мінекономіки про відстрочку від призову військовозобов’язаному працівнику може надавати та візувати підприємство, установа чи організація, де він працює.  Цим самим розширюються положення постанови Кабміну «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» від 03 березня 2022 р. № 194, згідної якої відповідними повноваженнями наділялися лише органи державної влади та інші державні органи. 

Джерело: https://jurliga.ligazakon.net