Юридическая Компания

Кабмін змінив перелік осіб, яким дозволено в’їзд-виїзд з Криму

Опубликовано 13 Авг 2020 в Новости | Нет комментариев

В’їзд на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзд з неї дозволили трьом категоріям осіб.

Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів ід 12.08.2020 № 985-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 8.08.2020 № 979», повідомляє «Закон і Бізнес».

Документом вносяться зміни до розпорядження, щодо тимчасового припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію АРК для запобігання поширенню на території України COVID-19.

Так, в’їзд  на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзд з неї через

зазначені контрольні пункти дозволяється таким категоріям осіб, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в Автономній Республіці Крим або м. Севастополі:

-особам, які мають намір вступити до закладів освіти,  розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

-особам, які зараховані на навчання до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

-здобувачам освіти, які навчаються в закладах освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Зазначається, що ці особи можуть здійснювати в’їзд та виїзд   самостійно або

в супроводі одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників без зобов’язання щодо самоізоляції.

Також особам, які виїхали із території півострова дозволено не додержуватися 14-денного строку самоізоляції «у разі одержання негативного результату тестування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після виїзду з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя».