Юридическая Компания

Міністерство охорони здоров’я звернулося до Кабміну з питанням про посилення карантину.

Опубликовано 5 Ноя 2020 в Новости | Нет комментариев

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що Міністерство охорони здоров’я звернулося до Кабміну з питанням про посилення карантину. Зокрема, пропонується заборонити роботу фудкортів у торгових центрах.

Про це пише РБК-Україна.

За словами Ляшка, МОЗ хоче, щоб в торгових центрах працювали лише магазини, щоб люди могли купити собі речі і це не впливало на економіку країни.

Також уряд будуть просити заборонити проведення всіх масових культурних заходів, обмежити діяльність спортивних залів, басейнів.

«Заборонити діяльність суб’єктів господарювання, які не дотримуються протиепідеміологічних норм, що прописані в постанові. Це дозволить органам контролю застосовувати заходи адміністративного впливу і карати саме тих, хто порушує норми, а ті, хто дотримуються, щоб могли працювати», — розповів Ляшко.

МОЗ рекомендує закладам ввести час для обслуговування літніх людей — від 10 до 12 годин. Ляшко уточнив, що це рекомендація і вона не забороняє літнім людям відвідувати заклади і в інший час. За його словами, саме у людей віком 60+ найбільш тяжко протікає коронавірусна хвороба.

Також вводять додаткові обмеження для «червоної» зони.