Юридическая Компания

Мін’юст вніс зміни до порядку отримання відомостей з Єдиного реєстру підприємств: деталі

Опубликовано 1 Мар 2023 в Новости | Нет комментариев

Міністерство юстиції України розповіло про внесення змін до порядку надання відомостей про перебування у процедурах банкрутства, які містяться в Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, у разі відсутності доступу до онлайн-сервісу з надання інформаційних довідок з цього реєстру.

Змінами, зокрема, уточнено параметри запиту для отримання інформаційного листа з відомостями з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (далі – Єдиний реєстр підприємств), а також розширено коло підписувачів інформаційних листів, які надаються міжрегіональними управліннями Міністерства юстиції України.

«Крім цього, звертаємо увагу запитувачів з Дніпропетровської, Запорізької,  Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, що адресу місцезнаходження Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) змінено. Нова адреса: м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 21-А», –  йдеться в повідомленні.

Детальну інформацію про оновлений порядок отримання відомостей з Єдиного реєстру підприємств у формі інформаційного листа, а також адреси й контактні дані міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України для направлення запитів про надання відомостей з Єдиного реєстру підприємств, розміщено на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України в рубриці «Напрями діяльності/банкрутство» за посиланням.

Також інформацію розміщено на головній сторінці офіційного вебсайту Міністерства юстиції України в рубриці «Інформація для громадян» за посиланням.