Юридическая Компания

Рада змінює Податковий кодекс під великих інвесторів

Опубликовано 4 Сен 2020 в Новости | Нет комментариев

Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроект №3761 «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу щодо особливостей оподаткування суб’єктів, які реалізують інвестиційні проекти зі значними інвестиціями».

Згідно з текстом законопроекту, 30% податку на доходи фізосіб, задіяних у великих інвестиційних проектах, будуть спрямовані на створення нових робочих місць, що буде закріплено в спеціальному інвестиційному договорі, повідомляє інформаційне управління парламенту.

Також інвестор звільняється від сплати ПДВ під час ввезення обладнання з 1 січня 2021 року по 2035 рік, за умови, що обладнання буде новим, виготовленим не пізніше ніж за три роки до початку реалізації інвестпроекту.

Інвестиційний об’єкт на п’ять років звільняється від податку на прибуток підприємств. Водночас, сума вивільненого податку не має перевищувати суму інвестицій.

Також органи місцевого самоврядування отримують можливість самим встановлювати менший розмір ставок земельного податку або оренди, або зовсім скасувати їх.