Юридическая Компания

У жовтні запрацює електронна черга на кордоні

Опубликовано 15 Сен 2022 в Новости | Нет комментариев

Міністерство інфраструктури разом з Державною прикордонною службою та Державною митною службою презентувало перевізникам проеєт «Електронна черга перетину кордону» на прикордонних автомобільних пунктах пропуску. Цей проєкт реалізується за участі Міністерства цифрової трансформації.

Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Система дозволятиме перевізникам попередньо записатись і приїхати на пункт пропуску у заздалегідь призначений час.

Зареєструватись в електронній черзі можна буде через спеціальний сайт. Наразі він в розробці і в тестовому режимі запрацює вже наступного місяця.

«Ми розуміємо, що сама по собі електронна черга не вирішує питання простою вантажів. Це залежить винятково від пропускної здатності прикордонних пунктів пропуску. Між тим попереду – зима. Очікування черги вздовж трас у мороз, по-перше, некомфортно, а по-друге, призводить до ще більших витрат водіїв. Е-черга надаватиме зручний та зрозумілий для користувачів сервіс, який дозволить економити час та чекати проїзду через кордон на будь-якій зручній локації», — прокоментував заступник Міністра інфраструктури Мустафа Найєм.

У разі, якщо рух черги затримується чи пришвидшується, водій також отримає сповіщення заздалегідь.

Спочатку система буде впроваджена лише на одному пункті пропуску. Після випробувань та вдосконалення вона буде масштабована на всі пункти пропуску.

У жовтні запрацює сайт «Електронна черга перетину кордону». Згодом розробники створять спеціальний додаток, функціонал якого буде постійно розширюватись.

Джерело: https://yur-gazeta.com