Юридическая Компания

Відомості про кінцевих бенефіціарів у вигляді структури власності. Подаємо із 11.07.2021 по 11.10.2021 р.

Опубликовано 15 Июн 2021 в Главная | Нет комментариев

Мінфін наказом від 19.03.2021 р. № 163 затвердив Положення про форму та зміст структури власності

Опублікований в газеті «Урядовий кур’єр» від 11.06.2021 року, набирає чинності із 11.07.2021 року.

Відтак, розпочинаючи із 11.07.2021 р. на протязі 3-х місяців необхідно подати відомості про кінцевих бенефіцеарів у вигляді структури власності.

Структура власності — офіційний документ, який для встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи в обов’язковому порядку надається держреєстратору.

Його готують в довільній формі та у вигляді схематичного зображення. В структурі власності показують всіх осіб, які прямо чи опосередковано володіють юридичною особою самостійно чи спільно з іншими особами. У структурі власності потрібно зазначити розмір участі кожного з власників, а також вказати осіб, які незалежно від формального володіння мають можливість значного впливу на керівництво чи діяльність юридичної особи. Крім того, необхідно зазначати опис здійснення та характер вирішального впливу кінцевого бенефіціарного власника на діяльність юридичної особи.

Якщо відомості щодо кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи чітко не відслідковуються за даними ЄДР, то до схематичного зображення необхідно також додати офіційні документи, що підтверджують можливість здійснювати такий вирішальний вплив.

Зразки складання схематичного зображення структури власності оприлюднено за посиланням на офіційному вебсайті Мінфіну.

Також зобов’язано підтримувати інформацію про КБВ та структуру власності в актуальному стані, оновлювати її та повідомляти держреєстратора про зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення, та подавати держреєстратору документи, що підтверджують ці зміни.

Оновити відомості про КБВ в ЄДР можливо також під час проведення окремої реєстраційної дії, так і в рамках здійснення інших реєстраційних дій, при проведенні яких передбачено подання документів для встановлення інформації щодо КБВ.

Крім того Мін’юст перевірятиме факти неподання інформації про КБВ.

Так, повідомляємо, що Юридична компанія-Лєгал надасть юридичну допомогу у поданні таких відомостей, за консультацією звертайтесь за адресою:Адміральський проспект, 25, оф. 9