Юридическая Компания

Змінився порядок отримання допомоги у зв’язку з пологами

Опубликовано 4 Ноя 2021 в Новости | Нет комментариев

Жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, спростили порядок отримання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.

Відповідні зміни були внесені до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми підвищать доступність послуг для непрацюючих жінок, студенток, жінок, які зареєстровані в центрі зайнятості, жінок, звільнених у зв’язку з ліквідацією підприємства тощо, передає «Закон і Бізнес» з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Для призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами тепер замість довідки в паперовій формі

використовуватиметься інформація про сформований у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я медичний висновок про тимчасову непрацездатність категорії «Вагітність та пологи».

За відсутності технічної можливості скористатися Порталом Дія залишається можливість призначення допомоги на підставі відповідної довідки в паперовій формі.

Повідомляється, що остаточний перехід на призначення допомоги без подання довідки у паперовій формі відбудеться після запровадження електронної взаємодії Порталу Дія з Реєстром медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я.

Джерело:https://zib.com.ua