Юридическая Компания

Чотири мобільні ЦНАП запускає Мінцифри, подробиці далі

Опубликовано 22 Мар 2021 в Новости | Нет комментариев

Мінцифра за підтримки програми «U-LEAD з Європою» запускає чотири мобільні ЦНАП.

Це забезпечить 125 тисяч мешканців громад доступом до адміністративних послуг.

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Мобільні ЦНАП — це спеціалізовані авто, що працюють в режимі повноцінного офісу та надають адмінпослуги у форматі «єдиного вікна» для всіх, хто не може отримати послуги у ЦНАП або онлайн. Крім цього, вони обладнані пандусом для людей з інвалідністю та мобільними валізами, які  дозволяють отримати послугу будь-де.

Центри «на колесах» працюватимуть у Немирівській громаді Вінницької області, Підволочиській громаді Тернопільської області, Лозовій громаді Харківської області та Марківській громаді Луганської області.

У мобільних ЦНАП громадяни зможуть: 

  • отримати необхідні адміністративні послуги;
  • сплатити за послугу як готівкою, так і платіжною карткою;
  • скористатися послугою виїзного адміністратора, тобто отримати послуги навіть удома.

«Ми працюємо над тим, щоб у кожного був доступ до якісних державних сервісів. Незалежно від того, де він мешкає, — у місті-мільйоннику чи маленькій територіальній громаді з населенням до 10 тисяч осіб. Ми вдячні програмі «U-LEAD з Європою», адже за їх підтримки в Україні створюються та модернізуються не лише стаціонарні ЦНАП, а й мобільні офіси, які зроблять послуги ще ближчими та доступнішими для громадян», — зазначила Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації.

В Україні вже функціонують 15 мобільних ЦНАП, які обслуговують понад 1 млн громадян у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській та Хмельницькій областях. 

«U-LEAD з Європою» — міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами — Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.