Юридическая Компания

НАЗК УЗГОДИЛО ПОРЯДОК ДОСТУПУ ДО РЕЄСТРУ ДФС

Опубликовано 14 Ноя 2018 в Новости | Нет комментариев

Національне агентство з питань запобігання корупції та Державна фіскальна служба України підписали протокол про порядок автоматизованого обміну інформацією.

Цим документом узгоджено новий порядок надання Національному агентству Державною фіскальною службою інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про доходи фізичних осіб.

“Ми зробили черговий крок до впровадження автоматизованого обміну інформацією для проведення логічного та арифметичного контролю декларацій. Підписання протоколу дасть нам можливість організувати обмін даними з одним із ключових реєстрів для перевірки декларацій. Ще однією перепоною для автоматизованого обміну даними  є відсутність доступу до 6 державних реєстрів Міністерства юстиції” – зазначила керівник Управління інформаційно-аналітичних систем та захисту інформації Національного агентства Анна Ковтуненко.

Автоматизований обмін інформацією є однією з ключових складових логічного та арифметичного контролю декларацій та передбачає обмін інформацією з 16-ма державними реєстрами.

Наразі Національне агентство погодило та підписало протоколи та порядки обміну даними щодо 10-ти реєстрів.

Запуск автоматизованого обміну інформацією з 6-ма реєстрами Міністерства юстиції, в яких міститься велика кількість критично важливих відомостей, необхідних для перевірки декларацій, стане можливим тільки після прийняття законопроекту № 7276, розробленого Національним агентством та внесеного до Верховної Ради ще в листопаді 2017 року.