Юридическая Компания

Правила паркування: департамент транспорту, звязку та організації ДР ОМР

Опубликовано 3 Ноя 2020 в Новости | Нет комментариев

Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху ОМР повідомляє:
 
‼️ Правила паркування в Україні викладені в Правилах дорожнього руху, п. 15 «Зупинка і стоянка» паркування це стоянка, а стоянка згідно ПДР України — це зупинка більш ніж на 5 хвилин. Посадка чи висадка пасажирів, завантаження або вивантаження багажу в Україні стоянкою не вважаються.
⁉️Де не можна паркуватися?
Перш за все там, де не можна зупинятися: у вузьких місцях (для проїзду іншого автомобіля потрібно залишити 3,0 м), на лівому боці дороги з розділовою смугою (бульваром) посередині, на трамвайних коліях, другим рядом уздовж вже запаркованних машин, на газонах, на зупинках громадського транспорту.
Також не можна зупинятися на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, а також в тунелях і на залізниці-переїздах, також — на заміських дорогах в місцях з обмеженою до 100 м оглядовістю і на заміських дорогах в тому числі узбіччях, в темний час доби.
⁉️ За скільки метрів від пішохідного переходу можна паркуватися?
Запам’ятайте цифру – 10, а саме – 10 метрів, або два корпуси автомобіля D-класу, ближче цієї відстані не можна паркуватися у пішохідних переходів, перехресть, виїздів з дворів, місця виконання дорожніх робіт.
Ще одна важлива відстань — 30 метрів, які ми повинні залишити при парковці до найближчої зупинки громадського транспорту (визначається від кордонів зупинки або стовпа з відповідним знаком 5.41.1.).
Відстань від місця парковки до залізничного переїзду повинна бути не менше 50 метрів.
Особлива розмова – контейнери для збору твердих побутових відходів: не можна паркуватися ближче ніж 5 м від них.