Юридическая Компания

Правова консультація — Due DILIGENCE

Опубликовано 24 Июн 2021 в Главная | Нет комментариев

В Україні продовжують реєструватися нові підприємства та підприємці, більш того, їх число з кожним роком тільки збільшується.

Однак, самостійно розібратися з великою кількістю нормативно-правових актів, системами оподаткування, порядком реєстрації та вимогами до отримання ліцензії, досить складно. Ринок юридичних послуг давно знайшов рішення такої поширеної проблеми, надавши новий формат правової консультації — Due DILIGENCE.

Due Diligence був введений вперше в юридичний обіг в США ще в ХХ столітті, щоб допомогти новим інвесторам розібратися в новій для себе сфері і максимально застрахувати себе від ризиків. Перші юристи, що надавали таку послугу, детально вивчали ринок, аналізували об’єкт інвестування з упором на загальний інвестиційний фонд і робили детальний звіт з прогнозами як прибутку, так й імовірності «прогоріти».

Зараз же, формат цієї послуги вийшов далеко за рамки інвестицій, розбившись на численні підтипи.

Серед їх безлічі, «Юридична Компанія- Легал» надає юридичний, податковий і бухгалтерський Due Diligence, які ми пропонуємо Вам розглянути детальніше з урахуванням всіх нюансів наданої нами послуги.

Юридичний Due Diligence, мабуть, найпопулярніший в Україні. Якщо Ви хочете зареєструвати підприємство або почати законну підприємницьку діяльність — Вас безсумнівно зацікавить те, що всю складну роботу з аналізу чинного законодавства, формування пакету документів, процесу реєстрації та отримання ліцензії, ми зробимо за Вас.

В рамках цього типу, юристи ЮК — Лєгал» проводять Due Diligence в два етапи.

На першому етапі ми готуємо повний  перелік законодавчихвимог для видів економічної діяльності Вашого підприємства, починаючи з процесу формування і закінчуючи самим виробництвом / діяльністю:

 • — Документи для реєстрації ФОП, ТОВ, тощо,
 • — Перелік вимог і документів для реєстрації,
 • — Перевірка організаційно-правової форми компанії, установчих документів або їх безпосередня підготовка;
 • — Перелік вимог до отримання ліцензії,
 • — Необхідність отримання дозвілів,
 • — Вимоги з пожежної безпеки до приміщення,
 • — Вимоги СЕС у разі наявності,
 • — Перевірка структури компанії, дочірніх підприємств, представництв;
 • — й інші питання, що цікавлять Вас, які обговорюються особисто.

Подібна послуга надається з метою Вашого ознайомлення з вимогами Законодавства для подальшого прийняття рішення.

На другому етапі, юристи компанії займуться безпосередньо практичною складовою, а саме:

 • — Реєстрацією
 • — Одержанням ліцензії, дозвілу, тощо
 • — Складанням документів
 • — і т.д

Податковий Due Diligence також, як і Бухгалтерський надається професійними бухгалтерами ЮК — Лєгал в сфері Ваших інтересів, а саме:

 • Визначення податкової системи компанії, аналіз податкового навантаження;
 • Аналіз застосування податкових пільг і відрахувань, а також податкових ризиків;

Бухгалтерський:

 • Перевірка бухгалтерії компанії;
 • Аналіз первинної документації;
 • Оцінка якості ведення бухгалтерії.

При бажанні, підприємство може укласти договір з ЮК — Лєгал на бухгалтерський супровід діяльності Вашого підприємства.

В чому ж переваги Due Diligence?

Під час особистої консультації юристи Юридичної компанії-Лєгал отримують від Вас інформацію про аспекти, які Вас цікавлять: форму підприємства, яке планується реєструвати; сферу напрямку діяльності; особливості структури та інші факти, які необхідні для складання теоретичного плану. Разом ми визначаємо напрямок Due Diligence чи його комбінацію з різними галузями права. Того ж дня співробітники компанії починають працювати над Вашим особистим переліком документів та вимог, аналізуючи десятки нормативно-правових та підзаконних актів, вивчаючи безліч наказів та інструкцій міністерств, служб та інших ЦОВВ для отримання актуальної інформації стосовно Вашого об’єкту.

Ми зазначаємо всі нюанси, враховуючи власне Вашу ситуацію. Складаємо індивідуальний план, моменти якого перевіряються на актуальність у спеціалістів самих органів виконавчої влади, центру надання адміністративних послуг та реєстраторів.

Для Вашої зручності, перелік вимог та документів наші юристи оформлюють за відповідними категоріями, чітко вказуючи (Куди? Що? І в якому порядку потрібно подавати?). Подібна послуга допоможе Вам зберегти власний час та розібратися в складних процедурах. Також, Due Diligence для нових клієнтів – перше знайомство з Компанією, яке може стати гарантом подальшого співробітництва.

Наша компанія вже багато років працює на ринку юридичних та бухгалтерських послуг в Одесі. Швидко, оперативно і головне, якісно.

Ми постійно вдосконалюємо наші навички та професійні якості для досягнення кращого результату. У нашому штаті не тільки юристи і бухгалтери, а й фахівці в сфері нерухомості, що допоможе максимально точно розробити для Вас теоретичний план, який в подальшому може бути втілений в реальність нашими співробітниками.

Ми надаємо точний аналіз з урахуванням останніх змін в Законодавстві і на ринку в цілому.

За детальною консультацією по Due Diligence або іншим юридичними послугами, звертайтеся до офісу компанії: Адміральський проспект, 25, оф.9!