Юридическая Компания

Розмістивши відео, яке Вам не належить, на сторінці соціальних мереж, можливо порушити авторські права:ВС/ВГС

Опубликовано 27 Фев 2020 в Новости, Новости судебной практики | Нет комментариев

З постанови ВС/ВГС у справі № 918/186/17 від 13.03.16 — публікація в соціальній мережі Facebook на сторінці, користувамочем (розпорядником) якої є відповідач, відеозапису, що належить позивачеві, без його доволу є порушенням виключних майнових авторських прав
Громадська організація та товариство з обмеженою відповідальністю (позивачі) звернулися до господарського суду з позовом до ТОВ «Екологічні інвестиції» про стягнення 64 000 грн. компенсації за порушення виключних майнових авторських прав.
Позов мотивовано тим, що відповідач здійснив неправомірне використання аудіовізуального твору, щодо поводження з небезпечними побутовими відходами на своїй офіційній бізнес-сторінці у соціальній мережі Фейсбук, без дозволу його власників, — позивачів та без сплати авторської винагороди.
На підтвердження розміщення та публічного показу цього твору позивачами надано звіт про спеціальне комп’ютерно-технічне дослідження Інтернет-ресурсів, відповідно до якого відеозапис опубліковано в соціальній мережі Facebook на сторінці, користувачем (розпорядником) якої є саме відповідач , — ТОВ «Екологічні Інвестиції».