Юридическая Компания

Володимир Зеленський підписав указ про передачу земель сільгосппризначення з державної до комунальної власності

Опубликовано 16 Окт 2020 в Новости | Нет комментариев

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про передачу земель сільгосппризначення з державної до комунальної власності. Про це він повідомив під час виступу на земельному форумі «Земля — народу» у Чернігівській області, який транслювала пресслужба Офісу президента.

«Сьогодні я підписую указ про заходи щодо передачі земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності. Ми повертаємо землі людям. З центру — на місця. Це логічно, і головне — це справедливо», — зазначив голова держави.

За словами Зеленського, 26 жовтня 2020 року всі новостворені громади мають отримати землю в комунальну власність і зможуть використовувати кошти від землекористування для розвитку своїх громад.

Він додав, що законодавство України забороняє продаж земель комунальної власності, що є гарантією того, що наступні покоління українців залишатимуться господарями своєї землі. Загалом, місцеве самоврядування має отримати у власність понад 2 млн га землі.

«Це справді історичний день. Це красномовна, переконлива і найкраща відповідь всім, вибачте, брехунам та маніпуляторам, колишнім деяким президентам, прем’єр-міністрам, колишнім адвокатам, чинним кумам, сміливим блогерам, які ховаються десь в Іспанії, і «молодим прогресивним реформаторам». Всі вони в один голос кричали, що ми вкрали в українців землю. Після сьогоднішнього дня у них є лише два шляхи: або визнати свою помилку та вибачитись за свою брехню, або замовкнути і не заважати нам робити життя українців краще», — резюмував Володимир Зеленський.