Юридическая Компания

З 1.02.2021 року Укрпошта приєднується до світових поштових операторів, що обмінюються попередніми електронними митними даними про міжнародні поштові відправлення з товарними вкладеннями

Опубликовано 25 Янв 2021 в Новости | Нет комментариев

«Укрпошта» з 1 лютого 2021 року приєднується до світових поштових операторів, що обмінюються попередніми електронними митними даними про міжнародні поштові відправлення з товарними вкладеннями.

«Для цього клієнти пошти мають оформляти митні декларації онлайн в особистому кабінеті користувача, мобільному застосунку або системі АРІ», — йдеться в повідомленні «Укрпошти», поширеному в понеділок.

Ця вимога поширюється на оформлення митних декларацій на міжнародні відправлення з товарними вкладеннями, що відправляються в замовлених бандеролях, посилках, рекомендованих дрібних пакетах, мішках «М» і в міжнародних поштових відправленнях з оголошеною цінністю. З березня до цього списку також приєднаються міжнародні відправлення EMS, ставши доступними для оформлення онлайн.

«Користувачам, які прийдуть до відділення з паперовими деклараціями, буде запропонована додаткова послуга з передруковування даних з таких декларацій. Вартість додаватиметься до вартості тарифу відправлення», — йдеться в повідомленні.

В «Укрпошті» також повідомили, що більшість популярних країн для українського експорту мають намір обробляти відправлення без попередніх митних даних лише в другому пріоритеті.

«Укрпошта» зробить усе можливе, щоб відправлення українських експортерів обробляли першочергово. Крім того, це хороший привід заощадити на тарифі, оскільки під час оформлення онлайн є welcome-бонус у 3%. Для найпопулярнішого виду відправлення «дрібний пакет» із 2018 року діє система накопичувальних бонусів до 15%», — зазначила директор департаменту міжнародних операцій «Укрпошти» Юлія Павленко.

У компанії також наголошують, що, відповідно до статей регламенту Конвенції Всесвітнього поштового союзу та нових нормативних митних документів низки країн, поштові оператори зобов’язані переходити на використання попередніх митних даних в електронному вигляді.

Відправлення, на яких не буде електронної інформації, на сортуванні в «Укрпошті» та в країнах-отримувачах оброблятимуть у другу чергу.

«До того ж поштові оператори інших країн залишають за собою право зовсім не приймати такі міжнародні відправлення», — зазначають в «Укрпошті».

За матеріалами: interfax.com