Юридическая Компания

В Україні заборонили дев’ять різних крапель для очей, вироблених у Словаччині.

Опубликовано 11 Фев 2019 в Новости | Нет комментариев

В Україні заборонили дев’ять різних крапель для очей, вироблених у Словаччині. Про це йдеться у розпорядженні Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Зазначається, що Держлікслужба тимчасово забороняє реалізацію і застосування крапель «Беталмік 0,5%», «Калію йодид», «Уніфлокс», «Беноксі», «Бримонал 0,2%», «Фенефрин 10%», «Уніклофен» та «Унілат».

«На підставі наказу Держлікслужби від 29.01.2019 № 155 про анулювання Висновків про підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики … тимчасово забороняє реалізацію і застосування зазначених нижче серій лікарських засобів виробництва ТОВ «УНІМЕД ФАРМА», Словацька Республіка, окреме рішення державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, очні краплі – ізотонічні розчини, що застосовуються шляхом закапування в очі. Залежно від того, для лікування якого захворювання вони застосовуються, вони можуть містити лікарські засоби, або тільки змочують або виконують функції сльози розчини.

Нагадаємо, раніше в Україні заборонили лікарський препарат для приготування розчину для ін’єкцій «Пантекс», що застосовують при лікуванні гастриту та виразки шлунку.